Namalup dünya ağırsiklet boks şampiyonu George Chambers (IceMan), tecavüz suşundan tutuklanarak hapse atılır. Bu iki yenilmez şampiyonun bulunduğu hapsanede, mafyanın ve devletin en stratejik noktalarında sıkı bağlantıları olan, yaşlı bir boks hastası bulunmaktadır.

Yenilmez (2002)

Yenilmez (2002)

Yenilgi yüzü görmemiş dünyaca ünlü dövüşçü George ’Iceman’ Chambers (Ving Rhames), tecavüz suçundan tutuklanarak hapse atılır.

Burada hapishane şampiyonu boksör Monroe Hutchens (Wesley Snipes) ile dövüşmesi ve onu yenmesi gerekecektir...

Fragman İçin Tıklayınız...

Yenilmez 2 (2006)

Yenilmez 2 (2006)

Eski dünya şampiyonu Buz adam Chambers, üstüne atılan iftira nedeniyle rus hapishanesinde cezasını cekmek icin gonderilmisitir. Cezaevindeki kafes dövüslerinde özgürlügünü aramaktadır.

Fragman İçin Tıklayınız...

Yenilmez 3 (2010)

Yenilmez 3 (2010)

Rus Mahkum Boyka, dizinden sakatlandığı için hayatına sakat bir bacakla devam etmektedir. Artık dövüşlere katılmayıp tuvalet temizliği yapmaktadır. ... Dünyanın dört bir yanından gelen en azılı mahkumların bir arada olduğu nefesleri kesen bu turnuvada Boyka, hayatta kalmak için dövüşmek zorundadır.

Fragman İçin Tıklayınız...

Yenilmez 4 (2016)

Yenilmez 4 (2016)

Öldürdüğü adamın dul kalan eşi Alma ve çocukları zor duruma düşmüştür, üstelik acımasız bir mafya babasının da Alma'da gözü vardır. Yuri Boyka hem kadını özgürlüğüne kavuşturmak, hem de kendini kurtarabilmek için birbirinden zorlu mücadelelere atılmak zorunda kalacaktır.

Fragman İçin Tıklayınız...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları